| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Dau FUNDA.Buna.Deci intrebare pentru cand va incepe scoala si sezonul toamna-iarna.Eu la scoala am uniforma [camasa si vesta] pe care trebuie sa le purtam obligatoriu, dar eu urasc uniforma aia si pe langa uniforma vreau sa-mi infrumusetez tinuta in stilul meu.Deci cum pot sa potrivesc hainele, de ex tricou si peste camasa descheiata si vesta tot descheiata cu o esarfa.As vrea mai multe sfaturi. Cele mai multe si folositoare primesc funda.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| CopilulEmo a răspuns:

Daca vrei sa fii in atentia profesorilor, in 1 saptamana de scoala, le porti asta, dupa ce trece saptamana mai le schimbi, de exemplu: iei camasa intr-o zi cu alta vesta mai colorata, in alta zi iei o bluza alba cu vesta care trebuie luata la scoala. Sper ca te-am ajutat!