| Cool20 a întrebat:

Dau funda celui care imi da poze, cele mai tari cu: Selena Gomez, Avril Lavigne, Demi Lovato, Katy Perry, Zendaya, Bella Thorne, Debby Ryan, Rihanna si Victoria Justice, daca se poate sa fie rare

7 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Stiu eu un site fff rar cu poze de la selena etc etc trimitei un mesaj privat cu " vreau site" si til dau :*

| Didi908 a răspuns:

Http://weheartit.com/ scrii pe bara de la search avril lavigne selene gomez miley cyrus etc etc si iti jur ca sunt cele mei rare poze pe google nu le poti vedea funda?

| Ecou a răspuns:

Vaidecapumeu

| Cool20 explică (pentru Ecou):

Exista acest site?

| Ecou a răspuns (pentru Cool20):

Da