| sexlove a întrebat:

Dau funda cine imi zice ce se intampla la o absenta nemotivata

Răspuns Câştigător
| AnonymuxX a răspuns:

Nimic doar o absenta normala doar ca nu se poate motiva cu nimic cu scutire sau altceva...nu se poate motiva atat in rest e o absenta normalabig grin funda? plz

13 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Nimic...Doar la 10 absente ti se scade un punct la purtare! happy

funditaaa?:X:X:X:X:X

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nimic, nu iti face griji la 10 absente se scade un punct la purtare. happy

| Deny1333 a răspuns:

Nimic. Acea absență nu-ți va fi motivată și va rămâne așa în catalog.
Totuși, ai grijă. La 10 absențe nemotivate ți se scade un punct la purtare, iar dacă ai o medie mai mică de 8 din cauza asta ți se va sista alocația de către stat.
Momentan, nu e nimic grav. Ai grijă să nu mai capeți altele. tongue

| MasterOfDisaster a răspuns:

La 1 singura nu se intampla nimic, la 10 se scade un punct din nota la purtare

| ArexuDeea a răspuns:

Eu am o colega care a fost la scoala in primul semestru doar 2 saptamani si a luat 9 la purtare dar la ce diriga avem nu ne scade nota la purtare nici daca o rugam

| AlexandraSmiley a răspuns:

laughing)Am colegi cu 30 de apsentelaughing3 puncte maicaaalaughing

| BeautyTeacher a răspuns:

Nica bre, la 10 se scade un punct

| Alessandraaaa a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic:XStai linistita! Doar la 10 absente se scade media la purtarehappyLa o absenta nu e cazul...
Scade media la purtare pana nu mai are ce si dupa te exmatriculeaza(adica asa este la mine in scl.in cazul celor cu mai mult de 70 de absente)

bye:*

| Costel88 a răspuns:

Nu se intampla nimic poate doar sa te intrebe parintii unde ai fost dar daca o sa continui sa absentezi o sa-ti taie din alocatie.

| AnonymuxX a răspuns:

La mine in scoala la 20 se scade un punct dar e o scoala cu multi qiulangi laughing

| miki_1602 a răspuns:

Nu se intampla nimic :p poate doar cateva intrebari " unde ai fost"? " cu cine ai fost?' happy

| ShadowAngel a răspuns:

Pai...practic nu se intampla nimic teoretic insa dirigintele va spune absenta parintilor tai la sedinta sau te va intreba de ce ai lipsit...nimic special

| sexlove explică:

Bay nu o apsenta de aia obisnuita de aia care iti pune nemotivata