| Georgel_8971 a întrebat:

Dau Funda! Cu ce imi recomandati sa ma epilez la penis si pe picioare?

6 răspunsuri:
| RoX_6698 a răspuns:

Crema depilatoare. Te dai cu ea atunci cand nu ai pielea umeda, o ti 5-7 minute, iar pe urma o indepartezi cu un burete ud si cu apa calda. Costa in jur de 8 lei...

| Dragosh195 a răspuns:

Cu masina de tuns iarba

| Timmotey a răspuns:

Pai cu aparatul de ras logik sau cu big-ul sau nu stiu ai grija sa nu te tai pentru ca doare succes big grin

| Bellynda a răspuns:

Ceara pe picioare,dar doare rau pana te obisnuiesti big grin,crema epilatoare pentru piele sensibila daca nu te ai mai epilat,asa ii mai ok ca sa nu te iriti big grin,dar pentru barbati nu i prea sexy tot epilat pe picioare,asa ca aparatul de tuns,cu nr cel mai mic,macar asa sa lasi ceva par, ii mai sexy, masculin laughing succes

| myrazvy a răspuns:

Cu securea si cu secerea

| Becca18 a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci:mai intai trebuie sa te speli adica sa te dezinfectezibig grinIar apoi pozi folosi urmatoarele solutii:
1.Sa te razi cu lama(Vezi ca o sa-ti creasca la loc dupa 4 zile)
2.cu crema de epilat(iti tine mai mult)
3Sau cu aparatul de ras special pentru zonele intime(Se gasesc si la unele farmacii)
Sper ca tia prins de ajutorlove struckfundita?