| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Fetelor, cu ce imi recomandati sa ma epilez pentru prima oara pe picioare?

Răspuns Câştigător
| MaraMărr a răspuns:

Poti incerca cu creme depilatoare nu odare dar nu va avea efect de durata asa ca iti propun sa te epilezi cu benzi depilatoare Veet.Sunt bune si firul de par iti creste dupa 2 3 saptamana.

6 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

Nu sunt fata :)) dar cred ca poti folosi ceara... dar daca vrei lama, poti folosi lama pentru. fete Adica Venus uite poza http://4.bp.blogspot.com/......IM1277.JPG nu este scumpa si este speciala pentru. pielea mai sensibila :_ Succes :D, funda?:P

| cess a răspuns:

Eu m-am epilat cu crema depilatoare prima data. a fost foarte placut si aveam o piele super finahee hee instructiunile de utilizare le gasesti pe tub sau pe cutie. este foarte ieftina si chiar merita sa incerci :*

| logatcamembru a răspuns:

Crema depilatoare pup love strucklove strucklove struckღღღღღღ

| Krmen14 a răspuns:

Cu benzi de ceara rece happy Sau la salon cu ceara calda big grin [Epilatorul nu il recomand deoarece doare mai rau decat cu ceara (parerea mea) si unele epilatoare doar rup firele de parwinkingiar lama si crema depilatoare ies din discutie big grin] Sper ca te'am ajutat kiss

| BubuksDeea a răspuns:

Iti poti face si depilare definitiva.

| dgfdsgjgsjrsdfjksdhf a răspuns:

Crema depilatoare.