| FallenAngel_1726 a întrebat:

Dau FUNDA! Da. ti. mi va rog un sait unde scrie cum sa faci decoratiuni din hartie pentru Craciun.

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

Stai calm. Poate te subestimezi. Eu fac de multe ori asta si chiar si cand eu cred ca am argumente bune.
Verifica cu atentie exercitiile si vezi ce ai facut. Nu uita: ORICE NOTA AI LUA in ochii profesorului o sa ramai acel elev bun pentru ca te cunoaste.

7 răspunsuri:
| me a răspuns:

Eu nu inteleg ceva.intrabarea spune decoratii de craciun ce legatura are cu teza la mate? poate imi scapa ceva?

| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Nu trebuie sa faci o drama din asta.Sunt sigura ca vei lua o nota mare la teza:*. Teza e doar 25% din medie, deci daca vei lua 9 in teza si mai ai cativa de 10 tot 10 iti va iesi media.Ca sa redevii acel elev de 10 in ochii profesoarei fii activ la ore, fa-ti tema mereu, fa exercitii suplimentare si arata-i-le profesoarei.Straduieste-te sa iei cat mai multe note de 10 in teste, in ascultat etc.

Succes:*
Si sper sa iei o nota mare la teza:*!

| Muflă a răspuns:

Ăăă... straight face Nu te stresa, presupun că ești gen în clasa a 5-a și te stresezi pentru orice 8 laughing o să vezi că atunci când ajungi în liceu o să te bucuri și la un 6. Pe bune, n-are sens să-ți iasă peri albi pentru o amărâtă de notă sau ca să le faci impresie bună profesorilor, mai bine gândește-te ce vrei să faci mai departe și concentrează-te pe chestia aia.

Răspuns utilizator avertizat
| FallenAngel_1726 explică:

Da sorry.am schimbat. o pentru ca nu stiu cum s. o stergbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face eu sincer nu va inteleg laughing
frate e 9! nu moare nimeni... daca iau 9 la mate e sarbatoarehappy
si de la o nota nu scazi in ochii nimanuiwinking
app: tu inveti pentru profa? inveti pentru tine. daca u stii, e ok. inveti pentru tine. notele nu reflecta realitateawinking