| winterfresh a întrebat:

Dau funda daca ma ajutati! Joc Top Eleven be a Football Manager pe facebook si am vazut la multi ca au jucatori de 9 stele. Am gasit cum sa-i fac si eu. cu acele puncte pe care le obtin jucatorii dupa antrenament si meciuri. Eu dau la Antrenor personal si-mi arata ca 8 puncte = 64T... am la un jucator 32 puncte si nu merge sa-l trec de la Recunoscut la Clasa mondiala. DE CE? Imi cere intotdeauna T chiar daca am punctele necesare.

2 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Depinde de varsta jucatorului ca dupa n anumit varsta implinit nu mai devin mai buni numa mai slabe

| FlorinJosani a răspuns:

Pai trebuie sa mai adaugi alea 8 puncte pe langa 32.
Atunci cand jucatorul are 40 puncte va fi de clasa mondiala.