| Claudia_1005 a întrebat:

fetelor si voi baieti sunt in clasa a 9 a si am o diriginta foarte buna si m-am atasat foarte mult de ea de la inceputul anului scolar si acum dansa vrea sa plece pe motiv ca nu are ore si eu nu vreau sa plecesadbine nici ceilalti colegi nu vor ca doamna noastra sa plece si nu stiu ce sa fac ca sa o convingem ca ea sa nu plece si sa ne fie in continuare diriginta va rog ajutati-ma cu sfaturi plsssbatting eyelasheseste foarte buna cu noi si chiar nu as vrea sa plece spre exemplu astazi am fost cu ea in parc si a fost frumos am vorbit este foarte intelegatoare ne ajuta in orice problema si nu ne refuza niciodata deci va rog ajutati-ma cu niste sfaturi ca sa o conving sa nu plece plsssbatting eyelasheshelp mehappy

2 răspunsuri:
| βέiiiβiiツ a răspuns:

Asta e o problema `a scolii` (lipsa orelor)
voi puteti incerca orice dar` e destul de greu pentru ca daca nu mai are ore nu mai poate ramane` oricat de mult v-ati dori voi`batting eyelashes
trebuie sa va obisnuiti. stiu ca e greu si eu am avut o problema la fel`(acum nu stiu)

| clau96 a răspuns:

Faceti o pancarta mare si scrieti pe ea,, Doamna diriginta nu plecati " si mai jos " va iubim!" si ii faceti un buchet mare de flori cadou ( de preferat ar fi niste trandafiri)