| DeiiaRain a întrebat:

DAU FUNDA! E FOARTE URGENT! Vecinii statelor unite ale americii big grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EddyEnergyStar a răspuns:

S.U.A. este cuprinsă între Canada la nord, golful Mexic şi Mexic la sud.Partea vestică este scăldată de apele Oceanului Pacific, iar partea estică de cele ale Oceanului Atlantic. Alaska şi insulele Hawaii întră in conponenţa S.U.A.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici ceva,
http://www.referat.ro/......ricii.html
Te pup!

| BlackRaven45 a răspuns:

Cauta pe google. Nu cred ca nu poti gasiwinking

| DeiiaRain explică (pentru BlackRaven45):

Raspuns stupid. Daca gaseam pe google nu cred ca mai intrebam aici...

| zidarcristi a răspuns:

Dai pe google si cauti " vecini statelor unite ale americi si dai la primul rezultat