| gguk000 a întrebat:

Dau funda.

Este greu examenul de admitere la facultatea de litere? ( romana, engleza)
In ce consta acesta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PEntru ca exista o singura facultate de litere in tara asta...

| superAndrei a răspuns (pentru Adry05):

Https://www.youtube.com/watch?v=qQqMW8JPwfs
Aici explica o youtuberita foarte draga mie despre cum e atmosfera si explica si de admitere! Pe mine cel putin m-a lamurit!

| Adry05 a răspuns (pentru superAndrei):

Omule! Nu e o singura faculate de litere in tara asta, difera si admiterea, si atmosfera si tot de la facultate la facultate, nu poti avea aceeasi opinie despre toate facultatile de litere din tara pentru ca NU TOATE SUNT LA FEL