| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda fetelor de pe lady popular care se ofera sa imi raspunda la o intrebare! Cine se ofera?

7 răspunsuri:
| Monykka a răspuns:

Da spune-mi...si daca cvrei am un cont de 35 si ti-l dau tie:X

| Daria163 a răspuns (pentru Monykka):

Imi poti da contul de 35? Iti dau funda! Am vazut ca unele ladys scriu la comentarii cu litere mari si colorate si nu stiu cum.Imi dai te rog contul de 35?

| Monykka a răspuns (pentru Daria163):

Monykka200-id
tatimami-parola

Imi dai funda?

| Daria163 a răspuns (pentru Monykka):

Nu pentru ca nu are lvl 35.Nu ma pacalesti

| Daria163 a răspuns (pentru Monykka):

Uite,am sters intrebarea ca sa nu afle si altii contul si pun alta intrebare si iti dau tie funda, ok? MULTUMESC DIN TOT SUFLETUL MEU! ZIUA ASTA S-A FACUT MAI BUNA!

| Daria163 a răspuns (pentru Monykka):

O sa pun intrebarea cine vrea funda! Si tie iti dau draguto!

| Daria163 a răspuns (pentru Monykka):

De fapt, pun alta.Ce carte ati citit ok?