| TaylorSwift a întrebat:

Dau funda! In curand e carnavalul si vrea sa stiu ce costum imi aleg. Daca imi puteti da cateva sugestii de costume super-funny cu tot cu detaliile de imbracaminte si machiaj. thx:-)

1 răspuns:
| adinutzadina a răspuns:

Ai putea sa te duci si sati alegi un costum de la un magazin de inchiriat.acolo sunt costume super funny crede-ma si sigur vei gasi unul...imi zici ce gen de costum tiai ales si iti zic si cum sa-ti faci parul si cum sa te imbraci... funtita?