| Andrei10101 a întrebat:

Dau funda, la counter strike 1.6 am descarcat codul fighter fx 7.2 si l-am dezarhivat in foldaru unde e cs dar cand il pornesc imi porneste jocu direct cea ce e normal dar cand intru pe un server nu stiu cum sa il activez(deschid)prin ce tasta trebuie? sau dc nu merge am incercat si cu steam si fara plz ajutor

Răspuns Câştigător
| Sorin_8124 a răspuns:

Pai dezarhivazal intr-un forlder separat da clik pe folderul cu extensia ". exe" si apoi intra in cs si dai clik pe delete sau end...incearca si tu ca nu mai stiu sigur!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Careeeee e parolaaaa?
de dezarhivare cine o stieeeee?

| EuLeStiuPeToate a răspuns:

Pai apesi Insert.parola e www.tobys.dk