| Ctynnaa a întrebat:

Dau fundahappy. Pe ce site pot gadi un program de modificat poze? Adica tenul, ochii!?

4 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Uite aici site-ul acest program este 100% gratis si se numeste Gimp, este foarte apropiat de PhotoShop care spre deosebire de gimp costa bani. Despre cum se foloseste cauta pe engleza pe youtube. Linku>>> http://www.gimp.org/downloads/ dai la download Gimp. Succes!

| xGypsyQueen a răspuns:

Http://www.taaz.com/
Trebuie sa iti faci cont ca sa modifici poza ta, daca nu iti faci cont poti sa faci pe un manechin;) Cel putin asa era cand am intrat ultima data pe site:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai photoscape?