| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

!
Vreau sa stiu de ce nu mai imi merge metin2fun

cand incerc sa intru imi spune eroare la conectare la server si asta de cam o saptama si nu numai pe 1 cont... eu stiu 3-4 conturi si pe toate scrie la fel

mi-am dezinstalat si reinstalat metinul iar si tot nu merge

toate conturile erau pe tinutul albastru

ajutati-ma va rog ce pot sa fac nici site-ul metin2fun.ro nu merge

Răspuns Câştigător
| AlinaALiNuTZA_3882 a răspuns:

S-a dat restart la server...De duminica s-a inchis pentru a face ceva modificari in el.Se v-a deschide maine sau joi... Apropo, s-au schimbat multe in el.Ratele s-au marit, la magazin gasesti smoking, rochie de mireasa, inel de logodna si multe altele.Chestia nasoala e ca s-au scumpit mantiile.Acum costa 2kk 200 mantii.Problema e ca la mag. general nu erau manunchiuri(cu care poti face shop) si mai erau cateva chestii de adaugat.Si acum l-au inchis 3-4 zile(e inchis de duminica), dar nu iti fa griji, se va deschide maine sau joi.Acum trebuie sa-ti iei adio de la toate conturile si munca pe care ai depus-o in metin.Trebuie sa iti faci alt cont si sa o iei de la capat.Asta e. a fost necesar un restart ca era prea mult lag.
Nu mai lua in seama tot ce spun cei de aici care dupa parerea mea, nici nu au jucat Metin in viata lor... Spun si ei ca sa se afle in treaba (am vazut ca cineva a spus ca "poate ti-au spart contul"...Imposibil,{GA} a sters toate conturile, nici unul nu mai exista.

Tot ce trebuie sa faci e sa astepti putin si iti va merge serverul(bineinteles iti trebuie alt cont). A si in legatura cu site-ul, acum merge.Scrie si acolo despre restart, dar acum toate sagetile de la login, char si world sunt rosii,( cum am mai spus, serverul e oprit pentru cateva zile ).

Sper ca te-am ajutat:*:*!

19 răspunsuri:
| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică:

Nu mi-a spart nimeni contul ca nu stia nimeni si parola era ft complicata
am o problema cred si nu stiu cum sa o rezolv
e imosibil sa imi fi spart parola ca stiu 3 conturi si pe unul nimeni nu il stie si la toate apare la fel

| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică:

S-au sters?

| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică:

Mie tot nu imi merge site-ul...

| Nicolen a răspuns:

Inseamna ca cineva ti. a spart parola, ca asa i. a aparut si unei prietene de. a mea imediat dupa ce i. a zis o fata ca. i place mult papusa ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lucreaza la server mult treca de la lag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca sa desfiintat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sau sters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, s-a dat restart la server.Eu ma joc (12 decembrie 2010), fara probleme de mai bine de o luna, intr-adevar s-a dat restard din cauza unor probleme la baza de date, dar acum e ok te poti juca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inchis servarul mai tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui advstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a dat iar restartangry((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt gm nu s-a sters metin2fun lucram la el pentru ca e lag iar cei care au donat sa stea linistiti o sa mai dureze maxim o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi face si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si mie misa dat pe steagul galben eram rosu
ce se intampla
si nu pot intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avgityvbbnhon

| 20CMFAI a răspuns:

Mai merge serveru pana la urma sau s a sters de tot?

| caThhAcAttAh a răspuns:

Si la mine e acelasi lucru stiu 3 conturi si nu merg niciunu acum nu merge nici siteu

| alynn2010 a răspuns:

As [GM]Error luati idul meu alynbratiloveanu@yahoo.com si contactati-ma nu dau mai multe detalei

| pervers a răspuns:

Problema e de la server. am aflat azi. ca sau ster conturle. nu stiu sigur daca asa e. sunt "pervers " " caramel " deci si eu incerc ca disperatu. sa ma conectez. nu numai tie iti face asa.
pacat de cei care au donat laughing) dar nah pacat de server. nu isi dau interesul admini sa il faca cum trebuie.