| 202 a întrebat:

Dau funda!

vreau si eu o melodie trista despre despartire in engleza sau romana!

va rog :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre deosebire de ceilalti, nu am sa iti recomand nicio melodie pentru asa ceva. Pai de ce sa iti faci mai mult rau, chiar cu mana ta? In loc sa iti indrepti atentia spre alte lucruri, care sa te ajute sa iesi din starea trista provocata de o despartire, tu cauti melodii care sa te intristeze mai rau? Suna-ti cea mai buna prietena/cel mai bun prieten, iesi in oras la o plimbare, uita-te la o comedie sau petrece-ti timp aici pe site incercad sa raspunzi la intrebarile celorlalti. Fa orice care sa te ajute sa nu te gandesti tot timpul la lucrurile triste. Cheer up!

17 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Skillet-The last night.Este hard-rock.

pa, pa.

| maryana5 a răspuns:

Madalina Manole-Suflet Gol...

http://www.youtube.com/watch?v=yRcmxVWLRXc

| georginika a răspuns:

Inna - All I Ever Wanted

| αℓγήα ツ a răspuns:

Liric-Nu mai suntem imbreuna
Bullet-A fost o data
Bullet-Abravia
Guess Who-Eu tu si restul`
Indiferent ft Doze-Regrete amoroase
Raku-Doi
Ceilalti-Ciudat
Ceilalti-Zambet
happysper ca te ajuta:*

| AndreeaaaaX a răspuns:

Doze-Pentru tine

| M3lania a răspuns:

Mie-mi place foarte mult melodia cu Inna-Oare.

| Foxilikkkă a răspuns:

Eczistent-Ganduri pentru tine [versurile sunt absolut geniale sigh ]
Poti asculta mai multe melodiile de la EcZistent, versurile lui sunt absolut geniale.recomand : Piesa pe repeat, Doua minute, Iubeam. dar in special Ganduri pentru tine happy
Sper sa-ti placa.
:*

| iuli a răspuns:

Justin Bieber - that should be me

| valycraciun_7669 a răspuns:

Liric-nu mai suntem impreuna super tare melodia:X

| Paywa a răspuns:

Cumincu- Zilele trec
Arsuura- o privire

| Alee_9909 a răspuns:

Plumb-cut
danity kane-stay with me
the memories-the silent force

| Raluca_8347 a răspuns:

Andra feat. Adi Cristescu - Colt de Suflet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj aligator-close to you

| Lorena_2784 a răspuns:

Aceasta nu este despre despartiri, dar este destul de trista.

Ascult-o sa vezi daca iti place.

Adrian Cristescu-Nu vreau povesti de amor

| ade1997 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc&ob=av3e Kelly Clarkson - Because Of You