| DeeaLove4 a întrebat:

Dau Funda:XVoi ce parere aveti despre fetele mai plinute adica:cu forme solduri coapse mai groase da nu din alea grase cu dita mai suncile.niste fetele normale da cu forme mai proeminentehappy

Răspuns Câştigător
| angel09 a răspuns:

Sunt la fel de atragatoare sau chiar mai atragatoare decat asa zisele modele...important este sa te simti bine in pielea ta si atunci o sa radiezi iar cei din jur te vor vedea asa cum iti doresti. Orice barbat viseaza sa aiba o femeie bine facuta nu o scandura in care sa se lovesca cand o strange in brate. Sper ca ti-am fost de ajutor!:*

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Eu sunt mai slabuta,adica, mna, am 1.65 si 55 kg si chiar daca toata lumea imi spune ca sunt numai bine,parca as vrea sa ma mai ingras putinbig grin

Multor baieti le plac foarte mult fetele care au forme mai proeminente pentru ca vreau sa aiba pe ce sa puna manatongue
deci, din punctul meu de vedere, sunt okywinking

| paranteză a răspuns:

Buna.Fiecare persoana cu defectele/avantajele ei.
Eu o consider normala, frumoasa.nu sunt lezby dar.asta e parerea mea.Nu e frumos sa fii bat.Mai bine cu un pic de sunca pe tine.Dar toata lumea isi doreste ceea ce nu are.Eu doresc sa fiu mai plinuta.dar sunt aproape bat.Dar sunt foarte atragatoare aceste fete!