| blueprimrose a întrebat:

Dau fundiitse'happy vretzii? dar mai intai avetzii o mica misiune!happy imi place un fotbalist e dintr-o echipa super... tare! shii cine ghiceshte primul care ii primeshte funda si vot apoi al doilea o fundahappy al treilea un vot happy big grin daca nu primitsii nimic inseamna ca nu atzii ghicit! Pooop :* pa.

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Banel happy de la steaua laughing

| MadneSsCat a răspuns:

Cristianu ronaldo real madrid big grin

| Silviu_7451 a răspuns:

Hard choice. Cristi Chivu / Adrian Mutu. Din poza ta as spune mai de graba Chivu laughing