| anss23 a întrebat:

[Dau fundita]happyAm auzit mai demult o melodie dar stiu foarte putin din ea.big grin se repetau de mai multe ori vresurile aste:"[era ceva inainte]., pe strazile orasului,..., pe strazile orasului."Era in genul hip-hop sau rap.Stiti despre ce melodie era vorba? Multumesckiss

5 răspunsuri:
| anss23 explică:

Melodia nu era trista.Era in genul melodiilor cantate e B. u. g. mafia sau parazitii.

| anss23 explică:

S-ar putea sa fie asta si m-am inselat eu.Sign Out
Bitza cu Raku si Dj Faibo X - Sufletul orasului [http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Didii15 a răspuns:

"Nico-Am ramas singur pe strada"?

| Filly_6570 a răspuns:

Tot ce imi trece prin cap e genius cu melodia orasul trist

| GabiCh93 a răspuns:

Bug Mafia- Strazile cred