| chicannacool a întrebat:

Dau fundita : am descarcat programul www.itunes.com/download iar cand conectez cablul d date la pc imi descarca pozele din telefon in pc imi poate spune sh mie candva cum sa bag muzica in telefon in manualul d utilizare imi zice sa descarc acest program ca sa reusesc da nu merge :(

1 răspuns:
| 1klz a răspuns:

1. Banuiesc ca ai iPhone, daca nu ai iPhone cumpara un bluetooth sau un cablu USB pentru a-ti pune muzica, nu are rost sa te chinui cu itunes-u.

2. Daca ai iPhone pune muzica pe care o doresti in 'Music' din iTunes, apoi intrii unde arata numele aparatului tau si in colt dreapta jos ai 'Sync'; e cam imbarligat cu Apple-u in general, nu stii cata bataie de cap iti faci cu filmele laughing Bafta!