| ZuZu_1363 a întrebat:

Dau fundita.am nevoie urgenta de mesaje de ramas bun de la colegi sa scriu in album,, help me... dau fundita promit:X:X:

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"Vor trece luni, vor trece ani
Te vei gandi la mine?
Am fost colegi si atat vreau
Sa-ti amintesti de mine!"

"Din amintirile ce-ti scriu
Pastreaza numai una
Caci ochii care nu se vad
Se uita-ntotdeauna"

"Te vei opri in mod precis
In fata acestor randuri
Te vei gandi la cine a scris
Si vei cadea pe ganduri!"

3 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Au fost anii frumoşi care s-au terminat,
Am fost copiii ce ne-am jucat,
A fost frumos,
Dar totul e terminat,
Din trecut,
Doar scurtele amintiri au mai rămas.
Miss you!
... (numele tău)

| yanny`s a răspuns:

Nu voi uita niciodata toate clipele traite alaturi de voi, dragii mei colegi.

in acesti ani am trecut prin bucurii, tristeti, am plans si am ras impreuna, cel mai important este ca, orice s-ar fi intamplat am reusit sa trecem peste toate, impreuna, eu si voi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi in prag de despartire iti urez doar fericire. mult noroc si mai departe si de toate sa ai parte