| RAY a întrebat:

Voi sunteți asa precum vreți sa fie alți cu voi? Vorbind sincer, sunteți varianta aia care vreți sa fie? Dezamăgiri fata de voi nu aveți? Aveți încredere totala în voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. De fel sunt om linistit, altruist, amabil, dornic sa faca bine si sa impace oamenii, sa sfințească locul, cum s-ar zice, sa influențeze in mod pozitiv pe ceilalti si atmosfera din jur.

As putea spune ca sunt acea varianta dar am cateva defecte care umbresc acele trasaturi pozitive.
Sunt vanitos, lacom, critic, impulsiv, imprudent, usor influntabil, delăsător dar Slava Domnului ca binele din mine castiga intotdeauna! happy

Sunt dezamagit atunci cand bat pasul pe loc si cand nu am facut suficient ca sa obtin ceva anume sau pentru a ajuta psihic si material un om sau cand fac pe cineva sa se simta prost pe nedrept datorita impulsivitatii mele.

Am incredere mai mult in Dumnezeu decat in mine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sunt vanitos, lacom, critic, impulsiv, imprudent, usor influntabil, delăsător

ne asemanam noi

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea crying

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Nu aș vrea sub nici o formă să fiu altfel.
Și dacă toți ceilalți ar fi cu mine așa cum sunt eu cu ei, chiar ar fi perfect.
Nu spun că nu fac deloc greșeli (involuntare), dar sunt greșeli pe care le-aș accepta și din partea altora.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Este hammburai un om de încredere?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Nu, hammburai e evil face... devil

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

The best

| Dismally a răspuns:

Partial, mi-au spus multe persoane ca nu le sunt, doar ele ma suna pe mine si da, este adevarat, ar trebui sa schimb asta... In rest cred ca sunt ok.

| RAY explică (pentru Dismally):

Mann nu trebuie sa te schimbi suntem oameni