| dany7 a întrebat:

Dau fundita! bunaaa TPU.am nevoie de ajutor azi mi-am luat un samsung gt s5230 am nevoi de un site de unde sa pot download jocuri pentru acest telefon pe pc si dupa sa le transfer din pc pe tel cu ajutorul cablului de date. vreau un site si sa-mi explicati unde sa cum sa bag fisierele alea. dau fundita si raspuns folositor la cine ma poate ajuta si pe mine.

3 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Mobile9 {scrie asa pe Google si da click pe primul link si de acolo te descurci selectezi tipul de tel etc}

| Antrax a răspuns:

Dar eu cred ca poti pune orice joc pentru telefon cu touchscreen pe el si eu asa fac cu telefonul meu eu am Nokia 5230 si merg toate jocurile pentru telefoane cu touchscrren pe elwinking

| dany7 explică:

Da asa pot sa dau si eu un link si te descuri dar cand dau nu imi scrie jocuri pentru ce tel am eu numa img sau rightones! x-(