| Intelligence a întrebat:

Dau fundita cui ma ajuta cel mai repedebig grin Nu e complicat, dar eu nu ma prea pricep.Problema e asta: Mi-am facut un id nou si dupa ce bag vreo 3 contacte in lista nu-mi mai da voie.De ce? Imi apare asa : " Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later " Tot asa am patit si aseara si azi. Apropo cum se face schimb de liste? Asa ar merge mai usor? Sa`mi transfer contactele de pe un id pe altul.ideea e ca nu vreau sa am in noul id chiar toate persoanele dupa celalalt.Cum procedez?

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Chiar daca faci schimb de liste mai mukt de 3/zi nu oi sa mearga sa bagistraight face