| DeViLStrikE a întrebat:

Sa TPU! Am o problema la messenger. Cand bag un id imi apare
"Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later".Am incercat dar nimic! Ce pot face?
Funda care ma ajuta.

1 răspuns:
| IndiferentXD a răspuns:

1. Sterge toate id. urile din Address Book
2. Sterge toate id. urile din lista la care nu ai primit accept, cele care au "Add request pending'' (cand dai sa le stergi, bifezi si ''Delete from address book to''
3. Asteapta 2-3 zile si vei putea adauga id.uri. Nu adauga mai mult de 2-3 pe zi happy!