| chipangelic a întrebat:

Dau fundita.
...plss cum se joaca lady popular?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Se joaca astfel:

Iti creezi o domnisoara de la creeaza cont, apoi ii dai nume si ii selectezi ochii si buzele dorite.Trebuie sa indeplinesti anumite scopuri.Sus in coltul din dreapta scrie clasamente optiuni forum apoi ajutor dai click acolo si citesti toate alea care te intereseaza. Dupa ce iesi de pe cont si vrei sa te lochezi din nou scrii la nume acel user(nu numele domnisoarei) pe care l-ai pus si parola.(scrie-l pe ceva )Ai voie sa iti faci doar un singur cont.Succes!

1 răspuns:
| scarlethara a răspuns:

Fiecare domnisoara isi doreste faima si sanse. Fiecare domnisoara vrea sa creasca si sa devina desteapta, talentata, si o femeie de succes. Ladypopular iti da sansa. Intra in lumea noastra minunata. Treci prin aventurile LadyPopular si incearca toata posibilitatile care le ofera jocul. Sunt o multime.
Optiuni bogate prin care iti poti alege felul in care arata domnisoara ta, zeci de stiluri si culori, costume, si multe combinatii. Distreaza-te cu minijocuri, sau intrece-te in concursuri de popularitate. Si multe altele!

Ai calitatile sa devii o domnisoara populara? Ladypopular este un joc online, care iti va da voie sa creezi si sa ai grija de domnisoara ta. O sa poti sa urmaresti cariera, sa iei in adoptie un animal dulce de casa, sa organizezi gradina si petrecerile in gradina sau apartament, sa decorezi totul dupa gusturile tale, sa creezi milioane de combinatii de haine si machiaj.

Pentru a avansa în acest joc, ai nevoie de o locuinţă pe care trebuie să o închiriezi, de un job şi de un prieten.
Îţi poţi alege garderoba favorită pe care o poţi arăta prietenelor tale şi poţi participa la concursuri de modă.
Poţi evalua alte domnişoare şi le poţi vota pentru concursuri de modă!
Înregistrările pe site-ul Ladypopular.ro sunt Gratuite - înscrie-te chiar acum!

TURUL JOCULUI
Step 1: Creeaza domnisoara ta
Sa inceapa distractia! Alegeti cum arata domnisoara, datii un nume si retineti aceasta zi, aceasta o sa fie data de nastere a domnisoarei. Incepeti si intrati in lumea fabuloasa a Lady Popular.
Step 2: Profilul tau
Fiecare domnisoare are camera ei. Aici o puteti imbraca alege hainele favorite si oputeti face sa arate superb! Nu fiti gelos, alaturati-va noua si veti avea sansa sa deveniti cea mai populara Domnisoara din joc
Step 3: Oras
Bine ati venit in orasul Lady Popular. Vreti sa faceti un tatuaj? Sau poate sa mergeti la dans cu prietenii? Trebuie sa munciti si sa incasati bani pentru cele mai noi colectii de moda? Sunt o gramada de sanse sa va distrati si sa faceti viata domnisoarei mai colorata!
Step 4: Cumparaturi
De unde iau fetele toate imbracamintile dementiale? Desigur de la magazine! Fa turul si viziteaza fiecare din magazinele din Mall. Daca vreti o rochie de gala, de seara sau de vara in culori aprinse. Magazinul de imbracaminte este locul unde trebuie sa fii. Ah desigur stiati ca diamantele sunt cele mai bune prietene ale tale? Le puteti gasi si pe ele tot acolo!
Step 5: Mini Jocuri
Plictisita? Domnisoara ta face joggingul de diminieata sau munceste? Cea mai buna metoda de umplere a timpului intr-un mod sitractiv este sa jucati mini-jocuri. Provocati pe ceilalti jucatori, castigati bani si ajutati domnisoara sa devina mai desteapta - nu se poate sa pierdeti!
Step 6: Animal de casa
Desigur ca diamantele sunt cele mai bune prietene ale unei domnisoare, te fac sa te simti mai bine cand esti trisata. Sa locuiesti singura nu este grozav. Animalutul de casa te poate face sa zambesti, atunci cand face lucruri amuzante sau se joaca cu jucariile
Step 7: Final
O sa cuceresti podiumurile modei, o sa devii cea mai faimoasa, inteligenta, si populara Domnisoara din joc? Suntem sigur ca poti! Intra alaturi de noi in aceasta calatorie de neuitat. Nu lasa nimic la voia sortii. Farmecul este totul