| Aenoenienanonim a întrebat:

Dau fundita! Salut... am si eu o problema, Am San Andreas si joc multyplayer, folosesc rooter wirlles, si mi-am luat san andreas multiplayer, si nu stiu de ce. cand intru in joc.sta maxim 5 minute pe server, si imi da disconect. pe orice server intru. Eu cu fratimiu avem laptopuri si folosim rotterul amandoi, oare e din cauza asta? am reinstalat san andreas, am luat iar samp... si tot nu merge.

1 răspuns:
| Răzvanel_7995 a răspuns:

Buna sasuke. Eu zic ca trebuie sa dezinstalezi celalalt san andreeas ca sa mearga asta nou.