| Aenoenienanonim a întrebat:

Dau fundita! Salut... am si eu o problema, Am San Andreas si joc multyplayer, folosesc rooter wirlles, si mi-am luat san andreas multiplayer, si nu stiu de ce. cand intru in joc.sta maxim 5 minute pe server, si imi da disconect. pe orice server intru. Eu cu fratimiu avem laptopuri si folosim rotterul amandoi, oare e din cauza asta?

1 răspuns:
| vlad24tm a răspuns:

Poate dar incearca sa intri pe mullty player si sa te uiti pe lag poate din cauza asta ca sa nu mai ai lag rebuie sa inchizi alte chestii care la ai deschise pe comp si sa iti ramana numai san Andreeas si app San Andreeas Multyplayer se numeste scurt:SAMP

fundita plswinking