| RalucaGeorgiana5 a întrebat:

Dau fundita! love struck Ce nume de fata / baiat va plac?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

De fata : Raluca.Roxana.Bianca.Mălina... De baieti : Bogdan.Razvan.Robert.Edy[nu`mi place Eduard imi place doar edy adica intelegi laughing ] pai c`am atat.tie care iti plac? te pup kiss

7 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

De fata imi placem ult numele Anastasia si de baiat Alex Şx

| Mălinuşaaa a răspuns:

Merci de fundita kiss

| kapsunik99 a răspuns:

Fata: andreea, roxana
baiat:teodor, cristi/cristian, bogdan

| CrazzyXgirL a răspuns:

Buna!happy
De baiat : tudor, mihai. darius, claudiu...cam atat big grin

de fata cred ca alexandra, lorena.ioana,elena,raluca...:d

| DianaPaula14 a răspuns:

De fata:Andra,Noemi,Naomi,Raluca,Cristina,Daiana,Alesia,Cleopatra,Aurora,Delia,Carolina.
De baietibig grinenis,Razvan,Darius,David,Stefan, Cristian, Dragos.
Cam atat!
Tie care iti plac?♥♥

| MihhaaElla a răspuns:

(baiat)george,marian,mihai si marcel(fata)ana-maria, mirela, mihaela, si andreea. fundita

| RalucaGeorgiana5 explică:

Mie-mi plac numele straine si al meu bineinteleshee hee De fata. Rossella, Rahella, Rebecca, Allessia, Annabell, Mirabella, Izabell, Miruna, Daianna, Larisa, Rafaella. si de baiat : Mattias, Matteo, Allessyo, Damian, Danielle, Eduardo, Fabian happy Deci Fetiiitsaaa : Se cam aseamana un nume 2 laughing :*