| Park1Suin a întrebat:

Dau FUNDOI! Salutare tuturor.Stiu ca e mai mult o rugaminte decat intrebare.Intrati aici mai intii:http://www.facebook.com/muztv.md
Dati la comentariile ultimei postare de pe pagina aceasta. Dati like la fata pe care o cheama:Viktoria Birgau.Nu au comentat multi, deci ma veti gasi usor.LIKE,please.Si ca s-a nu fie o rugamine, am si o intrebare:Ce parere aveti despre YOHIO?

1 răspuns:
| panda9k a răspuns:

Nu ne da link-ul paginei, da-ne link-ul postarii, sau pozeiwinking