| Sven a întrebat:

Dau invitatii pe ptzplace.ro
Ptlzplace.ro este un site identic cu lockerz, dar a fost facut de un roman!
Punctele se fac in urmatoarele moduri:invita prieteni, play-in curand si intrebari zilnice, exista si un magazin permanent!
Pentru invitatii lasati un mesaj cu e-mailul, si un click pe linkul urm. : :D

http://www. ptzplace.ro/ptz-dodel14. html

Răspuns Câştigător
| brucely75 a răspuns:

Salut in multumesc foarte mult pentru invitatie gest frumos msss!

8 răspunsuri:
| vio_9808 a răspuns:

Vreau o invitatie pls varvariviorel18@yahoo.com

| Danyel129 a răspuns:

Buna imi doresc si eu mult de tot o invitatie pe ptzplace.ro.Idul meu este danuts_herman@yahoo.com.Te rog sa-mi dai si mie unu si te votez zilnic. Promit

| Danyel129 a răspuns:

Danuts_herman@yahoo.com plss da-mi si mie o invitatie.

| stefan1998_5137 a răspuns:

Tiam dat vot astept invitatie la id stefy_rot@yahoo.com

| imscared a răspuns:

Invite me salceanu_paul_95@yahoo.com big grin

| CoTZzO a răspuns:

Cotzzo.ro@gmail.com

Mersi. ^ ^

| brucely75 a răspuns:

Salut te rog eu din suflet de mult vreau o invitatie pe PtzPlace.ro si nu am reusit uite aici nelumihaita_mihaita@yahoo.com te rog da-mi invitatie crying

| brucely75 a răspuns:

Nelumihaita_mihaita@yahoo.com plsss o invitatieeee