| Karbox a întrebat:

Dau invitatii ptzplace.ro!

Ce este ptzplace.ro?

Este un nou site gen Lockerz, doar ca este din Romania... Personal apreciez ideea administratorilor si fondatorilor de a face un "lockerz" al nostru. Momentan proiectul nu este definitivat, dar puteti castiga puncte si invita prieteni, castigati un mic avans happy. Daca va dau invitatie primiti 400 puncte bonus!
Lasati adresa de mail pe care vreti sa va trimit invitatia.
Sambata viitoare ( SE DAU PREMII MULTE pe data de: Sambata 18.06.2011 )

Lasati adresa de mail pe care vreti sa va trimit invitatia.

Răspuns Câştigător
| iuliclaw a răspuns:

Dark.toyz@yahoo.com

1 răspuns:
| Karbox explică:

Sau,dati add la Y! M cosminkp900, sau la g.cosmin@ymail.com!,si cereti-mi acolo.