| XeLeRoN a întrebat:

PtzPlace.ro este un site asemănător cu Lockerz. Tot ce trebuie să faceţi este să răspundeţi la nişte întrebări şi să adunaţi cât mai mulţi prieteni. Astfel, veţi aduna nişte puncte cu care va puteţi cumpăra anumite produse.

Vă puteţi înregistra doar dacă primiţi o invitaţie. De aceea m-am gândit eu sa vă ajut cu una. Tot ce trebuie sa faceţi este să lăsa-ţi un comentariu cu adresa de e-mail pe care vreţi invitaţia.

Dau fundă primului care vrea si la restul votwinking

Răspuns Câştigător
| alexftz a răspuns:

Alex.fitzze@yahoo.com

7 răspunsuri:
| midiots a răspuns:

Eu_no2@yahoo.com

| XeLeRoN explică:

Nu ai scris corect emailu mai scriel odată cum trebuie.

| XeLeRoN explică:

Aţi scris corect id'u?

| XeLeRoN explică:

Done la amândoi alţii?

| AnonimuIII a răspuns:

Wolfskateru@yahoo.com
big grin

| AnonimuIII a răspuns:

Wolfskateru@yahoo.com

| romeocetece a răspuns:

Romeo.cetece@yahoo.com