| MO231 a întrebat:

Dau o petrecere de haloween si nu stiu ce sa fac cum sa decorez casa si cum sa fac farse etc. Funda

Răspuns Câştigător
| NeaguLucas a răspuns:

Pai pune multe sperietori si dovleci in curte si in curtea din fata,iar inauntru poti sa faci cu panze de paianjen artificiale,baloane in forma de dovleci si le faci tu un smiley face,oase de plastic,capete de schelet de plastic,sange(ketchup) in pat, stii tu, chestii infricosatoare.Eu am facut asta si o mers.