| fonfy a întrebat:

In curand este ziua mea de nastere si m-am hotarat sa fac o petrecere in aer liber... dar nu prea stiu cum sa decorez casa... pentru ac stau la curte.

Răspuns Câştigător
| Hachiko_6637 a răspuns:

Pai poti sa scrii la intrare"la multi ani" si sa.ti legi baloane...depinde de stilul fiecaruiahappy

1 răspuns:
| browneyes99 a răspuns:

Buna!

Poti sa pui ghirlande de lungul gardului, poti sa legi baloane sau sa le lipesti cu ceva scoci, de masa. Poti sa scrii undeva la vedere La multi ani. Poti pune pe usa curtii "bine ati venit!", cu cartoane colorate sau ceva de genul asta.Invitatilor le pui coifuri pe cap, si dupa ce serviti tortul, dai cu confetii.

Sper ca te-am ajutat! funda?big grin