| Strify a întrebat:

Dau teza si trebuie sa aleg ori la geografie ori la istorie voi ce ziceti? la ce sa dau?

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Si eu trebuie sa dau si aleg geografia. Istoria e prea grea si e prea mult de tocit, la geografie mai stiu cate ceva. Succes :*

11 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Pai depinde. in functie pe care obiect il stii mai bine.
Eu as considera geografia! cared k e mai ushoara

| EUSIATIT a răspuns:

GEografia pentru ca e mai usoara si apoi cred ca ai fost la munte la mare etc si mai stii pe unde se afla pe harta ca la istorie nu cred ca o sa tii minte BATALIA de la Oituz sau intre ce ani a domnit STEFEN cel MARE...

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Alege materia la care te descuri mai bine si pe care o intelegi mai binewinking

| Aries90 a răspuns:

Ce iti place mai mult, ce intelegi mai bine si la ce invetsi cu mai mare usurintsa. happy Eu am dat la geografie tongue

| marry a răspuns:

Eu am dat istorie... dar nu trebuie sa te lasi influentat de cei din jur... da la ce crezi ca te pricepi mai bine si la ce iti vine mai usor sa invetiwinking

| nimeni_2035 a răspuns:

Geografia e mai usoara dar la istorie trebuie sa reti toti ani aiahappy

| mari_3334 a răspuns:

Am am dat la istorie si subiectele mi s-au parut mult mai usoare.adevarul este ca e mai mult de tocit la istorie (8-9 lectii ) dar daca le inveti la timp apoi nu trebuie sa iti mai faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu trebuie sa dau si aleg geografie. e mult mai usoara. vorba lui ala nu cred ca stii in ce an s a batut stefan cel mare cu basarab al 17-lea. parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat la geogra si a fost super usor, adica notiuni elementare... dar si la istorie este destul de usor.ramane de ales:pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tebiue sa dau si aleg geografie mi se pare mai usor ca la istorie

| sergiu_4036 a răspuns:

Mai bine ar fi sa dai la geografie