| marianaustroi a întrebat:

Dc de câteva ore nu mai pot da follow pe Instagram la nimeni absolut la nimeni poate fi o problema si nimeni nu m-a blocat

3 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Ori probleme cu conexiunea, ori probleme cu rularea programului.Recomand un restart al telefonului iar daca nu functioneaza, reinstaleaza aplicatia! Succes!

| marianaustroi explică (pentru MedionTcO):

Am reinstalat aplicația Internetul merge bune pot pune likeuri lumea poate sa ma urmărească da eu nu pot pe nimeni poate cineva a intrat la mine pe Instagram

| marianaustroi explică:

Aseară am putut da follow la oricine azi nu pot