| Regedesubmunte a întrebat:

Fetelor le place să li se pună mâna pe fund?
Pentru curioși eu nu pun mână pe nici o fată din cauza că nu sunt nesimțit!

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum sa nu le placa,, daca nu au ele vreo satisfactie, avem noi/

| T0T a răspuns:

Eu nu înțeleg ce nu le-ar plăcea la asta. Eu cred că au idei fixe dar dacă ar fi mai open-minded nu ar avea ce să le deranjeze iar dacă tipul e drăguț le-ar face chiar plăcere.

| Mayhem666 a răspuns:

Banuiesc ca nu le place sa li se puna mana pe fund.

| Florentina9210 a răspuns:

Am dat si eu de nesimtiti de genul. Logic ca nu!

| August99 a răspuns:

Normal ca nu

| mbncf a răspuns:

Sunt deranjate doar atunci când o face cineva pe care nu-l plac, în rest le face plăcere.

| Avtivitate a răspuns:

Am vazut destule raspunsuri ca " doar daca e frumos". Am vazut destule specimene de genul prin scoala sau viata de zi cu zi.