| Siracuzia a întrebat:

Dc ma tot uit lung la un baiat de la mine din clasa si cand vb cu mine ma simt bine? Si cand ma baga in seama pe mess am fluturasi in burta. Ce-i asta?laughing

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

se pare ca cineva s-a indragostit. smugsmugsmug

9 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Doamne. Probabil incepi sa-l placihappy

| SoNevable a răspuns:

Dragoste 50%laughing

| TheAngel_1502 a răspuns:

Se numeste dragoste draga mea, e prima ta dragoste pe care nu o cosnstientizezi. Daca nu sunt prea indiscret cati anisori ai?happy

| Kimy_8371 a răspuns:

Buna, AnaMaria. Pai din cate vad eu astea sunt semne de indragostealalaughing deci e clar ca il placi sau mai bine zis iubesti daca ai fluturasi in stomac. Bafta la cucerit, sper ca sentimentul sa fie reciproc si sa nu ai de suferit.

| georgiana27 a răspuns:

Iubire

| Ale14me a răspuns:

Iti cam place de el asigurate mai intai cxa si el te place inainte sa te indragostesti de el pentru ca daca el nu iti corspunde sentimentul asta placut sa va transforma in ceva dureros.

| Siracuzia explică:

14 anisorilaughing

| SoNevable a răspuns:

Care a dat stupid lui @AnaMariaPink cand a raspuns ca are 14 ani?
intreb din curiozoitatelaughing si poate inca cevasmugsmugsmugsmug laughing

| Biiiiiia a răspuns:

"Laaav big laaaav"hee hee
Dragostesmug