| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu merge sa fac cont pe champions online? K atunci cand dau register si dupa ce completez si dau sa ma inregistrez imi arata:You are unable to register at this time. Ce are? ca lu fratemiu ia mers sa faca cont.

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Nu este o problema grava spune asa find ca tu ai mai putin de 18 ani trebuie sa scrii la data de naster sa fie trecut de 18 ani dar mai intai asteapta o zi ca sa ai voie sa te primeasa si sa nu mai apara You are unable to register at this time. daca vrei iti fac eu cont si iti termin si tutorialul de la inceput ca sa poti trece in orasul cu soare frumos unde poti zbura si alte celebig grin

1 răspuns:
| killerboss21 a răspuns:

Spune ca tu nu poti momentan sa te an registrezi