| anonim_4396 a întrebat:

Dc se tot uita la mine, adica ma priveste lung, dar nu face nimic?
nu este timid.
mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

S-a indragostit sau te place ca daca nu tear placea nu tear privi lund si nu sar mai uita la tine nu iti face nimic pentru ca ori nu are curaj ori nu vrea sa te jigneasca fundita happy

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu am priceput nimic din intrebarea asta laughing nu poti fi si tu mai explicit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori esti urata ori frumoasa.
Si eu ma uit mai insistent la anumite fete, dar fara vreun motiv special. Doar imi place aspectul lor fizic, dar nu inseamna ca m-am indragostit de ele si ca trebuie sa le zic ceva.

| Xella1234 a răspuns:

Poate ca nu este timid in general, dar cand vine vorba de dragoste sau afectiune etc. nu are curajul necesar pentru a vorbi

| Dorinutzuu a răspuns (pentru Xella1234):

Mersi mult

| Xella1234 a răspuns (pentru Dorinutzuu):

Nu ai pentru ce! happy