| dariasweet11 a întrebat:

Dc toti baieti dau fetelor cu palma la fund si le pipaiesc? eu m-am saturat de bataia de joc; pe cativa i-am linistit dar chiar nu ma lasa in pace.

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Asa arata ei ca iubesc fetele, si asa par ei mai macho si mai barbati sa zic asalaughing
Si eu sunt baiat si fac asta aproape toate fetele dar nu le lovesc dor le prind senzuallaughing la unele nu le place dar la altele da chiar daca nu arata asta pe moment si asta ii stimuleaza pe baietii sa faca si mai multtongue
Sper ca te-am ajutatbig grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wehes a răspuns:

Asa vor ei sa fie ''smecheri''.
Foarte bine ai facut, daca nu iti plac lucrurile astea, spune-le si daca nu asculta, ii faci sa asculte.

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Pocnestei