| Dana56maria a întrebat:

De ce unii oamenii is nebuni?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Medii de viata stresante, divorturi, accidente, boli si alte tragedii, toate pot impinge un om catre nebunie, deoarece fiecare din noi avem o limita.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nebuni?
Suna cam urat.
Exista persoane dificile, atâta tot și poți doar sa ii eviți și să ai în anturaj doar persoane pe gustul tău.

| Fonk a răspuns:

Mie imi aduci aminte de aia care intreba de barbați raci.

Oameni is nebuni ca asa eu lasat Dumnezeu sau leo cazut ceva in cap.

| Fonk a răspuns:

Sunt persoane care lea picat ceva in cap de la inălțime și acum sunt nebune (vorbesc la modul cel mai serios)

| vadtatedaulike a răspuns:

Ca să întrebe proștii