| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oamenii de stiinta sunt nebuni care habar n-au de nimic?

6 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Cand o sa ajungi sa stii fizica cuantica, teoria relativitatii si altele, atunci vei avea dreptul sa te intrebi chestia asta. Pana atunci, esti doar un trist care spameaza TPU cu gunoaiele tale de intrebari, care, folosind legendarele cuvinte ale tale - n-are "habar de nimic".

| RAY a răspuns:

Speed99 are dreptate, omule numai spama aiurea TPU, cum poti scrie asa ceva, stiinta este cea care ne face singura specie rationala prin ea descoperim natura insati care a creat totul, tu acum te folosesti de stiinta si scrii tampenii la adresa ei, in loc sa o iubesti tu scrii tampenii

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Sunt niste nebuni care cauta leac la multe bolii, inteligent esti ma, as vrea eu sa te vad ca ai cancer si spui asta

| oglindasultanului a răspuns:

E meseria lor, nu stii de unde copiaza si multe sunt fail, editate apoi de presa.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Îi confuzi cu creștinii.