| iulia_4399 a întrebat:

. De 2 ani am incercat tot felul de produse si tratamentesa scap de cosuri:masca de argila, garnier, clean an clear, clearasil, gerovital plant, diprosalic, emilplant, malai, infuzie cu ceai de musetel, dermatolog si salon de cosmetica etc, dar nimic nu a dat roadesad. Cremele is bune daca le folosesti tot timpul... Aveti idei? Cum scap de cosuri?

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

crema de galbenele ai folosit-o?

| DeEAஐ a răspuns:

Zineryt...pret,in jur de 32 lei.the best!happy

| iulia_4399 explică:

Da...am incercat crema de galbenele, iar zyneritul ma ajuta dar trebuie sa.l folosesc tot timpul