| valentinalina a întrebat:

De aproape un an sunt indragostita de un baiat dar de cateva luni am inceput sa il iubesc si sufar mereu cand il vad cu alte fete as vrea sa ii spun ca imi place de el dar nu am curaj am vorbit odata q el pe mess dar decat ce faci?, bine tu etc m-a luat odata in brate si de mai multe ori m-a tinut asa de gat adica a tinut mana asa pe umarul meu.Sincer sa ii spun sau nu? funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica. Daca nu profiti de moment o sa regreti mai tarziu.
Spune-i!

| SabinaB a răspuns:

Da, daca tea luat in brate si a pus mana pe umar atunci inseamna ca este ceva la mijloc. Bafta

| Alexandraaa1999 a răspuns:

Ai putea incerca sa ii spui pentru ca poate si el te place numai ca nu are curajul sa o spuna.winking