| AyU a întrebat:

Hey :*
Cum imi pot da seama daca un baiat ma place?
Mentionez ca am fost in 2 excursii cu el la sky din care in prima atunci l-am cunoscut...si m-a ajutat cu calparii si schiurile si in a doua deja m-a luat in brate si m-a aruncat in zapada si pe telescaun unde era frig iar m-a luat in brate, iar cand mi s-a facut rau mereu ma intreba cum is si m-a tinut de mana pe masina. Saptamana asta am vorbit si luni si ieri cu el pe mess tot felul de chestii neinteresante, si mereu cu pupici si imbratisari. Luni la scoala l-am vazut mai mult si am vorbit asa pe ocolite. Si am vazut cum ma priveste si imi place privirea aia. Mentionez ca eu am aproape 16 ani, iar el 18, eu fiind boboaca iar el in a 12, dar stiu ca e un baiat de traba care nu umbla sa se..., asa ca va rog fara mistouri happy
Dau funditaaa... voi ce credeti? :X

Răspuns Câştigător
| smile4u a răspuns:

Eu cred ca este posibil sa te placa, din cate miai povestit. Atunci cand vorbiti trebuie sa urmaresti daca te priveste, cum te priveste, daca e sincer, daca vrea sa stie mai multe despre tine, daca incearca sa te faca sa razi, daca vb frumos fara mistouri; astea sunt semne prin care incearca sati demonstreze ca te place. Iar daca zici ca e un baiat de treaba, nu cred ca conteaza in ce clase sunteti, ar putea fi bine. sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asteapta urmatoarea excursie si bam-bam, viol

| Haidau_Florin_1987 a răspuns:

Draguta povestea ta. dar rezolvarea e destul de simpla! o deschisa sincera fata in fata te va ajuta sa iti dai seama cat si cum il placi!