| LauRiKkkA a întrebat:

:*
Voi ce credeti? Ma place acest baiat?
Am fost in 2 excursii cu el la sky din care in prima atunci l-am cunoscut...si m-a ajutat cu calparii si schiurile si in a doua deja m-a luat in brate si m-a aruncat in zapada si pe telescaun unde era frig iar m-a luat in brate, iar cand mi s-a facut rau mereu ma intreba cum is si m-a tinut de mana pe masina. Saptamana asta am vorbit si luni si ieri cu el pe mess tot felul de chestii neinteresante, si mereu cu pupici si imbratisari. Luni la scoala l-am vazut mai mult si am vorbit asa pe ocolite. Luni, marti si ieri am vorbit pe mess, si azi am vorbit si la scoala. Si am vazut cum ma priveste si imi place privirea aia. Mentionez ca eu am aproape 16 ani, iar el 18, eu fiind boboaca iar el in a 12, dar stiu ca e un baiat de traba.
Dau funditaaa... voi ce credeti? :X si fara mistouri happy

Răspuns Câştigător
| zambalici a răspuns:

Cred ca te place si ca vrea sa aiba o relatie cu tine dar nu se stie niciodata sigur poate ca asa e felul lui de a fi dar ca sa afli cred ca ar trebui cand vorbiti sa adugi si u in discutie chestia asta adica sa zici ca oare cum ar fi daca ati fi impreuna sau ceva asemanator bafta

2 răspunsuri:
| AyU a răspuns:

...pai chiar daca poate nu te place cu adevarat, e cel putin atras de tine...:X!

| SergiuDub a răspuns:

Ia du-te intr-o zii la el big grin si intreaba-l daca ii place de tine,tongue
sunt sigur k o sa iti zica k da big grin
bafta \:d/... sper sa te ajute big grin