| TraficantDeVise10 a întrebat:

De cam o săptămână îmi tot apare o eroare la calculator când îl pornesc:
"The drive is not ready for use; its door may be open.Please check drive and make sure that a disk is inserted and the drive door is closed."

Când îmi apare această eroare se opreşte calculatorul, practic se blochează, şi nu mai merge.Trebe să îl las cam o oră oprit şi după poate va merge.

Ce să fac? Nu să bag Windows-u din nou că asta am făcut de vreo 2 săptămâni.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scoate hardul extern sau telefonul ...si gata