| mittityka a întrebat:

de cam o saptamana visez mereu ca partenerul ma inseala. ce inseamna acest vis? poate fi realitate sau e doar o frica care semanifesta prin vis?

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa discuti cu el despre asta.

| Syto a răspuns:

Eu zic că iţi e teamă să nu îl găseşti în real cu alta şi ţie frică să nu se despartă de tine. părerea meabig grin

| NewHubbaBubba a răspuns:

Buna,nu cred ca te inseala[numai daca nu mai simti afectiune de la el]De obicei visezi la ce te-ai gandit ultima data, sau la un gand care te framanta.Eu cred ca ti la el foarte mult si iti e frica sa nu te insele. Daca il vezi distant intreaba-l ce are sau petrece-ti mai mult timp cu el.
Sper ca te-am ajutat:*{fundapuppy dog eyes}

| SunShineyKidu a răspuns:

FRICA este dupa parerea mea!

| iRock a răspuns:

Aceste vise poti sa le produci singura, din cauza stresului, sau s-a intamplat ceva in ultimul timp ce te-a facut sa fi mai nesigura pe prietenul tau. Poti discuta aceste probleme cu el si o sa iti dai seama daca minte sau nu. O zi frumoasa